دانستنی های کفپوش

دانستنی های کفپوش

دانستنی های کفپوش

بهترین دانش در هنگام خرید کف‌پوش اطلاع پیدا کردن از مناسب‌ترین گزینه جهت کاربری محیط شماست. کف‌پوش ها دنیای وسیعی دارند و تنوع بی شماری در آن‌ها به چشم می‌خورد. ما قصد داریم اطلاعات شما را برای یک خرید مناسب بالا ببریم.

 1. چه کف‌پوشی جهت فضای تجاری و فروشگاه‌های پرتردد مناسب است؟

  کف‌پوش‌های برای فضاهای تجاری کف‌پوش‌های هموژن هستند زیرا این کف‌پوش ها دارای مقاومت بالایی در مقابل تردد و جابجایی و همچنین چرخ‌های سبد فروشگاهی می‌باشند. از دیگر مشخصات فیزیکی این کالاها مقاومت در برابر آتش‌سوزی و اشعه‌های مضر می‌باشد.

 2. چه کف‌پوش‌هایی مناسب فضای مسکونی می‌باشند؟

  اگر قصد خرید کف‌پوش P.V.C جهت فضای مسکونی را دارید با تنوع بالاتری در طرح و رنگ و ابعاد کف‌پوش ها مواجه می‌شوید. از بین این همه تنوع کف‌پوش‌های ۲ میل با تاپ لایه ۱/۰ میل مناسب‌ترین گزینه می‌باشد. شما می‌توانید این کف‌پوش ها را به دو صورت رول و تایل تهیه کنید.

 3. چه کف‌پوش‌هایی جهت فضای اداری مناسب هستند؟

  جهت استفاده از کف‌پوش در مکان‌های اداری پرتردد و به ضخامت کف‌پوش و ضخامت لایه رویی توجه داشته باشید. ضخامت استاندارد لایه رویی در فضای اداری ۲/۰ میل و ضخامت کلی ۳/۰ میلی‌متر می‌باشد اگر این ۲ مورد در هنگام خرید کف‌پوش در نظر گرفته شود یک خرید مناسب ز لحاظ کیفی برای فضای اداری انجام گرفته است.

 4. چه کف‌پوشی برای فضای انبار مناسب است؟

  بهترین و مناسب‌ترین کف‌پوش جهت فضای انبار کف‌پوش‌های ریختگی پلی اورتان و اپوکسی می‌باشد. این نوع کف‌پوش ها دوام بالایی در مقابل ترددهای زیاد و جابجایی‌های مکرر دارند.

 5. چه کف‌پوش برای باشگاه‌های بدن‌سازی و ورزش‌های سالنی مناسب‌تر است؟

  کف‌پوش‌های طراحی شده جهت فضاهای ورزشی کف‌پوش‌های کاملاً آنتی باکتریال و دارای قابلیت ارتجاعی بالا هستند که ضخامت کلی آن‌ها ز ۴ میلی‌متر شروع می‌شود رنگ بندی آن‌ها شاد و مناسب فضای ورزشی می‌باشد.

 6. کف‌پوش مناسب مهد کودک چه کف‌پوشی مناسب است؟

  وقتی به اجرای کف‌پوش در مهد کودک فکر می‌شود کیفیت، رنگ بندی شاد و البته ضربه‌گیری و یعنی بالای کف‌پوش