چمن مصنوعی مخصوص مدارس چه ویژگی های باید داشته باشد

چمن مصنوعی مخصوص مدارس

آزمایشات دقیق و علمی پیرامون اثرات ضربات وارد شده به جمجمه و استخوان ها انجام گرفته و ایمنی کامل چمن مصنوعی مهد کودک برای کودکان تایید شده است. ویژگی های مهم چمن مصنوعی مانند بافت و جنس نرم از ایجاد آسیب پوستی در ناحیه ی زانو و آرنج کودکان جلوگیری می کند.

زمانی که محبت از مهد کودک می شود مهم ترین گزینه ایجاد فضای امن و مطمئن برای کودکان است. در ابتدای تولید چمن مصنوعی و استفاده از مواد سرب دار برای پایدار نگه داشتن الیاف چمن مصنوعی این محصول دارای مشکلات بهداشتی برای کاربری مهدهای کودک بود. امروزه همه چیز تغییر کرده به عبارت دیگر چمن مصنوعی به یکی از اصلی ترین گزینه ها برای مهدهای کودک در جهان بدل شده است. دنیای امروز دنیای تغییر است ما به شما اطمینان می دهیم که چمن مصنوعی هم به اندازه ی خودرو و لوازم الکترونیکی و یا هر دستاورد دیگری تغییر و پیشرفت کرده است.

چمن های امروزی به هیچ عنوان به پوست کودکان آسیب نمی رسانند، باعث خراشیدگی پوست نمی شوند و در اثر تابش نور خورشید مواد سمی را در محیط تولید نمی کنند. با پیشرفت این محصول شما می توانید اطمینان داشته باشید که چمن مصنوعی فضای مهد کودک شما بیش ۵ سال بدون شکل کار خواهد کرد نکته ی دیگر موضوع نصب تخصصی این محصول در مهدکودک شماست ما امروزه می توانیم چمن مصنوعی را به گونه ای نصب کنیم که این محصول بعد از چند سال قابل جابجایی به محل دیگری باشد.

در ضمن با این روش نصب، طول عمر چمن افزایش می یابد و ویژگی ضربه پذیری آن نیز ۲ برابر می شود. چمن مصنوعی رنگ بسیار زنده ای به فضای مهد شما می بخشد این محصول طبیعت را به کودکان در فضاهای کوچک شهری هدیه می دهد. کودکان با شادابی بیشتری در این فضا به تفریح و شادی می پردازند.

پس برای شادی این کودکان یکی از راههای بسیار نزدیک چمن مصنوعی است که در واقع نشانه رفتن چند هدف به صورت یکجاست. هدف هایی که مهمترین آنها ایمنی و ایجاد فضایی جذاب و لذت بخش برای کودکان است.

553

2 دیدگاه در “چمن مصنوعی مخصوص مدارس چه ویژگی های باید داشته باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *