چمن مصنوعی در باغ رستوران ها

  • چمن مصنوعی در باغ رستوران ها
  • چمن مصنوعی در باغ رستوران ها
  • چمن مصنوعی در باغ رستوران ها

چمن مصنوعی در باغ رستوران ها

چمن مصنوعی در باغ رستوران ها

زمانی که صحبت از باغ و یا باغ تالار می شود فکر ما به سمت فضاهای بزرگ کشیده میشود. فضاهایی که در طول سال برای سرسبز نگه داشتن آنها زحمات و هزینه های بسیاری خرج می شود.

چمن مصنوعی دستاورد دنیای امروز ماست.چمن های مصنوعی نسل چهارم به راحتی می تواند جایگزین چمن های طبیعی فضای سبز شما شوند. ویژگی های این محصول برای باغ ها و باغ تالارها بیشمار است. شما با کمترین هزینه  و کمترین زحمت صاحب یک فضای سبز و طبیعی در تمام طول سال هستید.

با استفاده از تکنولوژی جدید در نصب این محصول شما حتی نیازی به زیر سازی پیچیده و سخت (مثل بتون) نخواهید داشت و چمن شما روی بستر خاک باغچه نصب خواهد شد و مطمئن باشید که این کار علاوه بر هزینه کمتر، طول عمر چمن، کاربری و زه کشی آب آن را نیز افزایش میدهد.

در ضمن اگر شما بعدها مایل بودید که فضای خود را تغییر کاربری دهید، با این روش نصب به راحتی میتوانید این کار را انجام دهید.

چمن های امروزی با تغییرات شگرفی روبرو شده اند. این چمن ها به قدری طبیعی هستند که تا آن را لمس نکرده اید متوجه مصنوعی بودن این محصول نخواهید شد.  پس می توانید این اطمینان را داشته باشید که چمن های مصنوعی جدید، همسو و همسان با فضای باغ و یا باغ تالار شما خواهند بود. شما حتی می توانید در فضاهایی که نور کمتر دارند و یا جاهایی که امکان رشد چمن طبیعی وجود ندارد (مثل سطح سنگ ورودی باغ ها، باغ رستوران ها و یا باغ تالارها) از چمن مصنوعی استفاده کرده و سرسبزی و زیبایی باغتان را در همه ی قسمت ها ی این فضا حفظ کنید

مرجع چمن مصنوعی کشور