چمن مصنوعی در حیاط خانه

چمن مصنوعی در حیاط خانه

چمن مصنوعی در حیاط خانه

چمن مصنوعی در حیاط خانه (پروژه‌ی آقای مهندس عبد الوهاب)

این پروژه که تصاویر آن را در بالای صفحه مشاهده می‌نمایید مربوط به ساختمان آقای مهندس عبد الوهاب واقع در پاسداران خیابان حجت سوری می‌باشد. طراحی این پروژه به عهده آقای مهندس حجت از طراحان مطرح تهران می‌باشد. آقای مهندس عبد الوهاب با شرکت تماس گرفته و درخواست اجرای چمن مصنوعی مناسب برای فضای حیاط و روف‌ گاردن ساختمان را داشتند. گروه کارشناسی شرکت با مراجعه و بازدید از ساختمان نکاتی را برای اجرای هر چه بهتر پروژه متذکر شدند که در زیر مختصری از این توضیحات را خدمتتان اعلام می‌کنیم.

ابتدا به ایشان یادآور شدیم که ارتفاع فضایی که برای قرارگیری چمن بین سنگ‌ها در نظر گرفته می‌شود نباید بیشتر از ۵/۱ سانتی متر باشد. تا با توجه به استفاده از چمن مصنوعی با ارتفاع ۵/۳ سانت زیبایی فضا را دو چندان کنیم. چرا که با این نحوه‌ی کار الیاف چمن مصنوعی از لبه‌ی سنگ بیرون آمده و فضا را دگرگون می‌کند.

نکته‌ی بعدی که حائز اهمیت بود عبور و حرکت اتوموبیل از روی این چمن‌های مصنوعی بود. چون بخشی از رمپ نیز با استفاده از چمن بین سنگ طراحی شده بود. گروه کارشناسی طرح دیگر تاکید کرد که حتما مدل شدو در این پروژه مورد استفاده قرار گیرد. مهم‌ترین ویژگی در چمن مصنوعی که مربوط به مقاومت فشاری این محصول است بحث دیتکس می‌باشد. دیتکس مدل شدو ۹۴۰۰ می‌باشد که باعث افزایش کارایی مقاومتی این محصول می‌شود. مدل شدو دارای برگ‌های بسیار مقاوم و پایدار است که هر گونه فشار فیزیکی را تحمل می‌کند.

در پایان پس از انجام زیرسازی های مدنظر گروه اجرای طرح دیگر وارد پروژه شده و کار را با کیفیت بالا برای ایشان اجرا کردند که همان طور که می‌بینید نتیجه‌ی کار بسیار رضایت‌بخش بوده است.

برای مشاوره ی رایگان در مورد اجرای طرح های چمن مصنوعی همین الان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۸۸۱۷۳۹۷۳

مرجع چمن مصنوعی کشور